Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE, Hradec Králové

Pozice:
OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE
Zaměstnavatel:
Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o.
IČO:
25935429
Oblast (okres, kraj):
Hradec Králové
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
18000
Popis práce:

CZ-ISCO: 81410 Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
- Místo výkonu práce: Polní 224, Chudonice, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.3.2020
- Náplň práce: obsluha gumárenských lisů; vizuální kontrola výrobků
- Požadujeme: manuální zručnost; dobrý zdravotní stav; pečlivost; spolehlivost; přesnost
- Nabízíme: stravenky; 25 dní dovolené; měsíční a roční bonusy
- V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Říha Luboš, tel.: 776 063 283, e-mail: lubos.riha@datwyler.com

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Luboš Říha
Telefon:
776 063 283
Počet zobrazení inzerátu:
2303×